Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sektör tecrübesi 1995 yılında başlayan, zaman içerisinde zengin ürün portföyü, yaygın satış ve servis noktası ağı ile günümüzde sektörünün en çok tercih edilen firması olan PERKOTEK, müşteri taleplerini doğru yorumlayarak sektörün eksiğini teşhis etmeyi başarmıştır.

Birçok ürünü üretim ekonomisine katkıda bulunmak için kendi bünyesinde imal ederken, ithalat yönünü de güçlendiren PERKOTEK, yaklaşık olarak 8 bin mt2 alana sahip yeni plazasının inşaatını bitirmiştir. Daha fazla depolanabilir alan, daha geniş çalışma ortamı ve daha kolay ulaşım lokasyonu açısından basın ekspress yolunu tercih etmiştir.

16 firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapan firmamız; kontrol ve takip gerektiren birçok alanda çözüm üretmiştir. Bunlardan başlıcaları; kartlı – parmak izli ve yüz tanımalı geçiş kontrol sistemleri, mağaza ürün koruma sistemleri, otopark bariyer sistemleri, personel takip sistemi, turnike sistemleri, metal üst arama dedektörleri, kart yazıcılar, bekçi tur kontrol sistemleri, okul öğrenci takip sistemleri, üye takip sistemleri ve de yemekhane takip sistemleri sistemleridir.

100.000’i aşkın memnun müşteri referansımız, iş motivasyonumuzun ve sorumluluklarımızın süreklilik arz etmesini sağlarken, bize olan güveni ortaya koymaktadır. Başarıda temel doktrinlerimiz; doğru olanı bularak ve doğru uygulayarak, bu prensiplerimiz ile eğittiğimiz personellerimizin hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak olup her geçen gün arttırıyoruz.

PERKOTEK’i sektöründeki diğer firmalardan ayıran temel özellikler ise şüphesiz kendi yazılımlarını geliştirmesi ve kendi donanımlarını ithal etmesidir. Standart özelliklere sahip paket sistemler ile firmaların temel ihtiyaçlarına cevap verirken, customize edilen butik projelerle firmaların tam aradıkları niteliklere de cevap verilebilmektedir.

Memnun Müşteri Referansı

Bölge Bayisi

Çeşit Ürün İthalatı