Secuda 8065 PLUS X-RAY CİHAZI

Secuda X-RAY Cihazları 8065

X-Ray Cihazları üst düzey güvenliğin gerekli olduğu alanlar için ideal bir kullanıma sahiptir ve güvenliği önemseyenler için vazgeçilmez hale gelmiştir. Öyle ki; xray cihazlarının kullanımı o kadar yaygınlaşmıştır ki; insanlar hiç bir ikaza gerek kalmadan x-ray cihazlarından geçiş sırasında ellerinde bulunan eşyaları x-ray cihazlarının konveyörlerine bırakmaktadırlar.

X-ray Cihazı, olası tehlikeli maddeler ve gizli maddeler için bölge alarmına sahip olmakla birlikte, hafızasına otomatik olarak resim görüntülerini kaydedebilir. Böylelikle x-ray cihazı güvenliği tehdit etmiş olan anlardaki görüntü kayıtlarına tekrar ulaşabilir. Xray cihazı son kullanıcının kullanabileceği kadar kolay olduğu gibi çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Bunlardan bazıları, yerleşik olarak tanılama, çift yönlü olarak tarama, tarih ve saat görüntüleme ve benzeri gibidir.

Xray Cihazları narkotik maddeler ve patlayıcı maddeler için alarm verme özelliğine sahiptir. Verilen bu alarm sayesinde güvenliği tehlikeye atacak olan durumlar rahat ve basit bir şekilde engellenebilecektir.

XRAY Cihazı

X-Ray Cihazları

Güvenliğiniz için vazgeçilmezin olacak SECUDA X-Ray Cihazları Türkiye Atom Enerji Kurumu’nun istediği normlarda üretilmiştir.

Cisimler xray cihazının bagajından geçerken, x-ışınları bagajı bir uçtan diğer uca tarayarak taranan her alan içerilen maddenin atom ağırlığının özelliği ile ilgili olarak x-ray cihazı grubunda bir sinyal oluşturacaktır.SECUDA 8065 X-Ray Cihazı ile bavul, çanta, valiz ve her türlü bagajın içini, bagaja gönderilen x ışınları sayesinde görebilirsiniz. Bomba, bıçak, mermi, sıvı patlayıcılar ve patlayıcı düzenekleri gibi silahları anında farkedebileceksiniz.

X Ray Cihazları Özellikleri

ÖZELLİKLER

AÇIKLAMA

Tünel boyutu

800 x 650 mm boyut.

Konveyör hız

0.22m/s konveyör hızı

Konveyör boy

335 mm. konveyör boyu

Konveyör maxsimum yükü

200 kilogram max. yük

X-Ray doz (her muayinede)

< 1.25 mSv doz

Çözünürlüğü

38 AWG typical çözünürlük

Uzamsal çözünürlüğü

Dia1.3 mm uzamsal çözünürlük

Penetration özelliği

Çelik yoğunluğuna göre 32 mm çeliktir.

Penetration çözünürlük özelliği

30AWG ve 32 mm (çelik tipine göre)

Anode voltajı

140 kv anode voltaj

Anode gücü

0.3 mA anode güç

Cihaz Boyutları (LxWxH)

2848,5 x 1095 x 1535,5 mm boyut.

Ağırlığı

900 kilogram ağırlık

Yük hacmi

6.63 CBM yük hacmi

İthalatçısı

Biyometrik Perkotek’tir.