X-Ray Bagaj Arama ve Tarama Dedektörü Fiyatı

X-ray bagaj arama ve tarama dedektörü, metal eşya tespiti yapmanızı sağlayan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda güvenle tercih edilmektedir. Etnik ve global terörün her geçen gün artması ile de kamu kurum ve kuruluşları, kongre merkezleri, plaza ve iş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları gibi yerlerde güvenle tercih edilmektedir. Paket, bavul, çanta, poşet gibi eşyaların içerisi çok kolay bir şekilde taranabilir. Bu dedektörler ile silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcılar en başta olmak üzere tüm olası tehlikeli metal delici ve kesici aletler kolayca tespit edilebilmektedir.

Xray bagaj arama dedektörleri, x-ışının sabit bir kaynaktan karşısında bulunan foto-diyotlara fırlatılması ile bu diyotların arasında bir nesne var mı yok mu diye kontrol eder. Eğer nesne var ise bu nesne delinerek ışınlar karşıya ulaşmaktadır. X-ışınının delip geçtikleri nesnenin cinsi, atom ağırlığı ve şekli foto diyotlarca emilerek ekrana yansıtılmaktadır. X-ray cihazlarının kalitesine göre aktarılan görüntü siyah-beyaz ya da renkli olabilmektedir. Ekrana nesnelerin renkli olarak yansıtılması, nesneleri daha iyi tespit edebilmenizi sağlamaktadır.

Perkotek Teknoloji olarak Secuda xray dedektörler, Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten dolayı da bu dedektörlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi aramak. Organik ve inorganik madde ayrımı yapan metal eşya dedektörleri ile siz de güvenliğin tadını çıkarmaya başlayabileceksiniz. Üstelik xray cihazları, 2 sene boyunca garantilidir. Bunun yanı sıra aynı zamanda 10 sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Comments are closed.