Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatı

magic-face-mf-855-id-yuz-tarama-cihazlari-biggerYüz tanıma sistemleri, oldukça gelişmiş bir personel takip etme sistemidir. Yüz tanıma sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, bu sistemlerde cihaza temasın olmamasıdır. Bu sayede cihaz, uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıma devam edilebilecektir. Yüz tanıma sistemleri; günümüzde personel takibi, üye takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi, geçiş kontrol takibi ve yemekhane takibi için tercih edilmektedir. %100 güvenle tanıma yapan bu sistemler, aynı zamanda oldukça da kullanışlıdır.

Yüz tanıma sistemleri, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz özelliklerine bakarak tanıma yaparlar. Bu sistemlerin kullanıldıkları yüz algoritmaları, her insanda farklı bir özelliğe sahip olduğundan dolayı da personel takip sistemlerinde maksimum güven elde edilmektedir. Bunun en çok bu sistemler ile birlikte kullanılmaktadır. Yüz tanıma cihazlarının en büyük özelliklerin bir tanesi de kişilerin yüzünde makyaj, saç, sakal, bıyık vb. olmasına karşı okuma yapabiliyor olmasıdır. Bu cihazların tek dezavantajı güneş ışığıdır. Kameraları güneş ışığına maruz kalmadıkları sürece, okuma yapmaları için hiçbir problem yoktur.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için yüz tanıma sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçmek. En uygun fiyat garantisi ile siz de yüz tanıma sistemleri ile personellerinizi kolayca takip edebileceksiniz!